Sitour Česká republika

 

Společnost sitour vznikla v roce 1965 v rakouském Innsbrucku. Název společnosti znamená "signalizace v turistice" (panoramatické mapy, orientační systémy, značení, standardy a normy), což byla první oblast, ve které společnost realizovala a dodnes realizuje své aktivity.

Od roku 2007 je Sitour Česká republika dceřinnou firmou společnosti feratel media technologies AG. Firma má dnes své zastoupení v 11 státech světa. V České republice společnost sitour působí od roku 1992, v roce 1995 vzniklo v Praze samostatné zastoupení. sitour a jeho dceřinné společnosti realizují rozsáhlé projekty v oblasti orientačních, elektronických, telekomunikačních systémů a informačních systémů. Společnost realizuje v České republice více než 50-ti leté know how mateřské společnosti z Rakouska. Sitour Česká republika přebírá jak osvědčené technologie z mateřské firmy (aktuálně napříkad digitální nástupní rámy), tak vyvíjí vlastní systémy (portál holidayinfo, webové kamery). Sitour dnes působí ve všech turistických regionech České republiky, především pak v horských oblastech a lyžařských střediscích.

Sitour Česká republika zastupuje v České republice společnosti:
Sitour Management GmbH (značení, orientační a informační systémy)
feratel media technologies AG (informační technologie, telekomunikační systémy, IRS)
Meingast Betriebe GmbH (bezpečnostní systémy v zimních střediscích)
SunKid GmbH (vybavení dětských lyžařských škol)
Neveplast (letní a zimní tubbing)

 

... Již více než dvacet let spojujeme informace s komunikací. Stálost a pozice společnosti na trhu je založena na součinnosti špičkové kvality, snaze o inovace a vášeň pro hory a přírodu...